Izabela Dziugieł

Izabela Dziugieł psycholog

Ukończyła wydział Społecznej Psychologii Klinicznej w Szkole Wyższej Psychologii Społecznej. Jest w trakcie uzyskiwania certyfikatu w Terapii Poznawczo-Behawioralnej i dyplomu Seksuologa Klinicznego. Ukończyła szkolenie w Terapii Schematu u osób z osobowością z pogranicza (borderline), Terapii Skoncentrowanej na Rozwiązaniu i terapii Eye Movement Desensitization and Reprocessing (EMDR).

 

Prowadzi terapię indywidualną osób dorosłych  z zaburzeniami osobowości, depresyjnymi, lękowymi i napadami paniki, również doświadczającymi trudności adaptacyjnych w kryzysach.

Jednym z obszarów jej  pracy jest terapia osób, które chcą ulepszyć swoje pożycie seksualne, jak również cierpiących z powodu dysfunkcji w tej sferze. Oferuje pomoc specjalistyczną dla osób z  zaburzeniami tożsamości płciowej i przygotowujących się do ujawnienia orientacji seksualnej. Ważnym obszarem zainteresowań jest męskość i kobiecość i trudności  związane z ich wyrażaniem w sensie psychologicznym i seksualnym.

Zajmuje się również pracą z parami, które przeżywają konflikt czy kryzys (zdrada, rozstanie, bezpłodność)  lub chcą nauczyć się lepszej komunikacji, również w sferze seksualnej. Od ponad piętnastu lat prowadzi szkolenia w zakresie treningu umiejętności psychospołecznych. Jest członkiem Towarzystwa Terapii Poznawczo ? Behawioralnej, jak również członkiem założycielem Polskiego Towarzystwa EMDR.

Jej mottem w życiu i w terapii są słowa Nietzschego: Powinieneś stać się tym, kim jesteś.

Zajmuje się:

Oferuje również terapię w języku angielskim.

 

pp2pp1


TAGI: Trening Asertywności | Warsztaty Relaksacyjne | Wsparcie Pracownika | Szkolenia | Coaching